BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
niedziela , 31 Styczeń 2016
Home / Wiadomości / Zamość: 12 latka utonęła w stawie.

Zamość: 12 latka utonęła w stawie.

policja_zamoscKolejny gorący dzień przyniósł niestety kolejną ofiarę wody. W miejscowości Pniówek, w stawie utonęła 12 letnia dziewczynka. W tym roku w wodach Lubelszczyzny zginęły 22 osoby, w dwóch przypadkach ofiarami wody były dzieci. Policjanci apelują o ostrożność i rozsądek podczas letniego wypoczynku. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo dzieci zależy od rodziców i opiekunów.

Wczoraj wieczorem w miejscowości Pniówek, w stawie utonęła 12 letnia dziewczynka. Dziecko przebywało nad wodą w towarzystwie swoich kuzynów w wieku od 16 do 23 lat.   Z ich relacji wynika, że 12 latka nie umiała pływać  i nie chciała wchodzić głęboko do wody. Kiedy oni kąpali się dziewczyna przechadzała się po grobli W pewnym momencie młodzi ludzie zauważyli, że ich kuzynki nie ma przy brzegu. Rozpoczęto jej poszukiwania, powiadomiono policję i straż pożarną, Dziecko odnalezione zostało około 4 metrów od brzegu, z wody wyniósł ją mieszkaniec miejscowości Pniówek, który przyłączył się do poszukiwań. Na miejscu trwała blisko godzinna reanimacja. Niestety mimo pomocy lekarskiej dziewczynki nie udało się uratować.

W tym roku w wodach Lubelszczyzny zginęły 22 osoby, w dwóch przypadkach ofiarami wody były dzieci. Policjanci apelują o ostrożność i rozsądek podczas letniego wypoczynku. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo dzieci zależy od rodziców i opiekunów.

Sprawdź również

IMG_2271

Jarosław Sachajko: Zaczynamy zbiórkę podpisów pod referendum w sprawie „uchodźców”!

W sobotę 23 stycznia poseł dr Jarosław Sachajko wziął udział w manifestacji przeciwko imigrantom zorganizowanej ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *