Zapraszamy na występ Kabaretu Hrabi w nowym programie pt. „Tak, że o” 17.04.2016 r. godz. 16.00, sala widowiskowa ZDK.
Bilety w cenie 55 zł do nabycia w:
- ZDK tel. /84/ 639 20 21
- biletynakabarety.pl
- kupbilecik.pl
- informacje i zamówienia bezpośrednio u Organizatora tel. 720-870-670
Dołącz do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/949882581754624/
Trzon kabaretu HRABI tworzą członkowie nieistniejącego już Kabaretu Potem, uważanego za jeden z najgenialniejszych tworów kabaretowych jaki kiedykolwiek powstał. Wspaniała osobowość sceniczna Joanny Kołaczkowskiej, nieprzeciętny aktor kabaretowy jakim jest Dariusz Kamys oraz zdolności Tomasza Majera i kompozycje muzyczne Łukasza Pietsch’a to iście wybuchowa mieszanka jaką jest KABARET HRABI.
Jest to humor wysoce ceniony, bez natarczywej puenty, subtelnie skłaniający widza do myślenia i analizy. Kunsztownie przygotowane teksty, znakomita gra aktorska całej grupy oraz sposób przedstawienia za każdym razem składają się na wyśmienity występ.
Rozbawią Was do łez!
Dla naszych Czytelników mamy sposób,
jak znaleźć się na widowni nie płacą za bilet!Wystarczy wysłać maila na adres redakcja@gazetamiasta.pl
w tytule wpisując HRABI, a w treści imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zgłoszenia wysyłać można do 31 marca br.
Zwycięzców wyłonimy w losowaniu.
Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na występ.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.
Program „Tak, że o”.
Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.
„Tak, że o” to jednocześnie spotkanie z klasyką – czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty… Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest – to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście – bisów.
Fot. hrabi.pl