piątek , 20 września 2024
Home / Wiadomości / Polacy na remis, wielkie emocje w sobotę

Polacy na remis, wielkie emocje w sobotę

Renesans1Ogromne emocje na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polacy zremisowali z Rosją 1:1 w meczu grupy A. Pierwsi w 37. minucie do siatki trafili piłkarze „Sbornej”. W 57. minucie wyrównał pięknym strzałem Jakub Błaszczykowski. W sobotę czekają nas niezwykłe emocje. Jeśli biało-czerwoni, wygrają z Czechami to zapewnią sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Bramki: Dzagojew (37), Błaszczykowski (57)

Polska: 22-Przemysław Tytoń, 20-Łukasz Piszczek, 13-Marcin Wasilewski, 15-Damien Perquis, 2-Sebastian Boenisch, 16-Jakub Błaszczykowski, 7-Eugen Polanski, 11-Rafał Murawski, 5-Dariusz Dudka, 10-Ludovic Obraniak, 9-Robert Lewandowski.

Rosja: 16 Wiaczesław Małafiejew, – 2-Aleksandr Aniukow, 12-Aleksiej Bierezucki, 4-Siergiej Ignaszewicz, 5-Jurij Żyrkow,  6-Roman Szyrokow, 7-Igor Denisow, 8-Konstantin Zyrianow, 17-Alan Dzagojew, 11-Aleksandr Kierżakow, 10-Andriej Arszawin.

żółte kartki: Lewandowski, Polanski – Dienisow, Dzagojew.

sędziował: Wolfgang Stark (Niemcy).
widzów: 55 920.